Trajnim

Prezantimi me Administratën Publike Grupi 28

Tema: PV – Procesi i integrimit evropian dhe BE

  • Trajner:

    Anisa Seferaj

Date

Qer 16 2022
Expired!

Time

9:00 am - 4:00 pm

Location

Online

Komentoni: