Trajnim

Prezantimi me Administratën Publike Grupi 23

Tema: PQ – Etika dhe konflikti i interesave

  • Trajner:

    Artur Hasanbelliu

Date

Qer 13 2022
Expired!

Time

9:00 am - 4:00 pm

Location

Online

Komentoni: